Про Canyon

Завжди юний, завжди в тренді!

Canyon – бренд стильних та доступних аксесуарів і розумних гаджетів. Створений у Нідерландах у 2003 році, Canyon цінує свободу самовираження та високі європейські стандарти якості. Наша продукція продається в 26 країнах світу.

Canyon втілює бадьорий настрій, яскраві модні кольори та трішки провокаційного креативу. Наша продукція розроблена для молодих поціновувачів урбаністичної культури, людей великого міста, і тих, хто практикує розумне споживання, еко-активізм, прагне до іновацій.

Canyon – You Can! Ти можеш!

Ти можеш бути ким завгодно, незалежно від форм тіла, кольору шкіри чи статевої приналежності.

Ти крутіше за бренди, які використовуєш.

  • Ти можеш бути собою, не прагнучи справити враження на інших!
  • Ти можеш приєднатися до спільноти відповідальних споживачів!
  • Ти можеш відкинути нав’язані стандарти тіла. Твоє тіло – твоя справа!
  • Ти можеш дбати про навколишнє середовище та жити екологічно!

Ти змінюєш цей світ на краще – твоя творчість, твоя історія, твоя еко-відповідальність, толерантність, людяність, бажання допомагати та ділитися, твоє розумне споживання – це твій внесок у цей світ.

Екологічний стиль життя Canyon

Ми дотримуємось найсуворіших гармонізованих екологічних стандартів ЄС. Упаковка Canyon виготовлена з перероблюваних матеріалів, уникаючи пластикових компонентів.

Canyon закликає молодь вести відповідальний спосіб життя, витрачати свій час та енергію на допомогу Землі, людям та оточуючим живим істотам.

Якість понад усе

Центр розробки гаджетів Canyon дотримується суворих процедур контролю якості. Кожен пристрій тестується на кількох рівнях – якість, екологічні стандарти, довговічність, захист даних користувачів, упаковка тощо.

Наша служба підтримки користувачів відповість на всі ваші запитання на порталі користувачів. Гарантійна політика Canyon відповідає всім необхідним вимогам усіх країн.