Артикул: CNE-CHA20W
Характеристики продукту
  • Вхід: AC100-240V
  • Вихід: PD 20 Вт
  • Технологія швидкої зарядки
  • Автоматичне визначення можливості живлення підключеного пристрою
  • Усі види захисту
  • Середній активний ККД: 89,7%
Де купити гаджети Canyon
USB Type-C PD20W Мережевий адаптер H-20
Характеристики
Дизайн та характеристики
  • Тип пристрою Адаптер живлення
  • Розташування блоку живлення Зовнішній
  • Вхідна напруга AC 110-240 В
  • Тип вхідних коннекторів живлення CEE 7/4
  • Кількість вихідних коннекторів 1
  • Тип вихідних коннекторів живлення USB-C
  • Особливості Power Delivery
  • Вхідна частота 50/60 герц
  • Максимальна Вихідна потужність 20 Ват
  • Запобіжний пристрій Over Load
    Short Circuit Protection
    Over Current
  • Сертифіковано CE RoHs, ERP.
Габарити та вага
  • Глибина 89 мм
  • Ширина 46 мм
  • Номінальна вага 52 грам
  • Висота (мм) 26.5 мм